System Pictor składa się z dwóch programów:

  • Pictor Player - służy do odtwarzania treści na monitorach.
  • Pictor Manager - służy do zarządzania programem Pictor Player z dowolnego miejsca na świecie.

Oba programy pracują jako aplikacje systemu Windows.Pobierz

Pictor Manager

Pobierz Pictor Manager

Ten program instalujesz na komputerze, z którego chcesz zarządzać odtwarzaczem (komputerem z Pictor Player). Możesz go instalować na dowolnej ilości komputerów.

Wersja demonstracyjna

Nawet jeśli testujesz program Pictor to powinieneś pobrać program Pictor Manager, aby zarządzać testowanym odtwarzaczem (komputer z Pictor Player). 

Poprzednie wersje

Pobierz

Pictor Player

Pobierz Pictor Player

Ten program jest zainstalowany na komputerze pełniącym funkcję odtwarzacza. Komputer ten jest podłączony wyjściem HDMI do ekranu, który wyświetla ustawione treści multimedialne.

Wersja demonstracyjna

Możesz pobrać program Pictor Player i przetestować jego działanie na dowolnym komputerze. W wersji demonstracyjnej program wyświetla dodatkowy napis z odpowiednią informację na środku ekranu. Wszystkie inne funkcjonalności działają tak, jak w wersji pełnej.

Poprzednie wersje

Nowość

Pictor Manager na Android

Dzięki aplikacji mobilnej Pictor Manager na Android możesz sprawdzić i zmienić treści wyświetlane na twoich monitorach z dowolnego miejsca na świecie. Teraz zrobisz to jeszcze szybciej i prościej.

Aplikacja mobilna pozwala na podstawową konfigurację. Do konfiguracji wszystkich funkcji służy aplikacja Pictor Manager dla Windows.

Pliki Dodatkowe

Pobierz instrukcję obsługi i inne pliki pomocne w pracy z systemem Pictor.


Starsze wersje

Jeżeli jesteś użytkownikiem poprzedniej wersji naszego systemu Pictor 2.0 możesz go pobrać klikając link.